slider
Bsi Tercüme
Hızlı, Güvenilir, Ekonomik
Profesyonellik ve kalite - Zamanında Teslim - Müşteri memnuniyeti - Dürüstlük prensibiyle hizmet sağlamak - Deneyimli ve alanında uzman bir kadroya sahip olmak - Gizlilik unsurlarına riayet etmek
Belgenin niteliği ve yapılacak tercümenin diline göre değişmekle birlikte boşluksuz 1.000 karakter baz alınarak hesaplanmaktadır. Boşluksuz 1.000 karakterin altındaki çeviriler, 1.000 karakter olarak hesaplanır. Tercüme fiyatlarına %18 KDV, Noter, Apostil, Dış İşleri Bakanlığı, Büyükelçilik veya Konsolosluk tasdik bedelleri dahil değildir. Yıllık anlaşmayla çalışılan müşterilerimize özel fiyat uygulanır. 100.000 karakter ve üzerindeki belgeleriniz için özel indirim uygulanmaktadır. Dilerseniz yeminli tercümeleriniz adresinize kargo ile teslim edilir.

Vizyonumuz

Ankara Yeminli Tercüme Bürosu | Ankara Yeminli Çeviri |  BSİ Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak önceliğimiz, müşteri memnuniyeti ve güvenidir. Tercüme projelerinizde en uygun fiyat, uygun zaman ve alanında deneyimli tercüman kadromuzla hizmet vermeyi ve tüm bunlara ek olarak hizmet verdiğimiz alanlarda (Tercüme, Savunma Sanayi, İthalat- İhracat için danışmanlık) ülkemiz ekonomisine katma değer kazandırmak, tercüme sektörüne yeni giren arkadaşlarımızı eğitmenin yanı sıra istihdam edilmeleri için yardımcı olmayı amaçlamaktayız. Ayrıca ülkemizde tercüme sektörünü hak ettiği yere gelebilmesi için ULÇEF (Uluslararası Çevirmenlik Federasyonu) ve ANKAÇED (Ankara Çevirmnlik Derneği) üyesi olarak üstümüze düşen görevi / görevleri yerine getirmekteyiz. 


about

BLOG / DUYURU