Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

Ankara yeminli tercüme bürosu | Ankara yeminli çeviri bürosu olan B.S.İ Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri, profesyonel ve ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde hizmet sağlamayı amaç edinmiştir. Uzman tercüman kadrosuyla ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en hızlı ve en doğru şekilde çeviri hizmeti vermekte olup, evraklarınızın noter tasdik işlemi, apostil işlemi, Dışişleri Bakanlığı onay işlemlerini sizin adınıza yürütmekte olup, gerektiği takdirde evraklarınızı yurt içi veya yurt dışına kargo yoluyla siz değerli müşterilerine ulaştırmaktadır.

BSİ Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak önceliğimiz, müşteri memnuniyeti ve güvenidir. Çeviri projelerinizde en uygun fiyat, uygun zaman ve alanında deneyimli tercüman kadromuzla hizmet vermekteyiz.
Başarının en büyük anahtarının verimli, disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanarak, bu doğrultuda hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Doğru zamanda hedeflenen kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, güven ve bunların ötesinde duygularınızı dahi ifade eden bir çeviri hizmeti sunuyoruz.
Uzman tercüman kadromuz ve proje koordinatörlerinin yanı sıra doktor, mühendis, avukat gibi alanında uzman tercümanlarla da çalışmaktayız.
Aynı zamanda simultane, ardıl gibi sözlü tercümenin yanı sıra noter tasdikli ve yeminli tercüme olarak tıbbi, akademik, hukuki, finansal, teknik, ticari, patent, sosyal medya, web sitesi tercümesi gibi yazılı tercüme alanlarında da her zaman yanınızdayız.

– Ankara Yeminli Tercüme Bürosu | Kızılay Yeminli Tercüme Bürosu –
BSİ Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak

Almanca Yeminli Tercüme – Arapça Yeminli Tercüme- Arnavutça Yeminli Tercüme- Azerice Yeminli Tercüme- Boşnakça Yeminli Tercüme- Bulgarca Yeminli Tercüme- Çekçe Yeminli Tercüme- Çince Yeminli Tercüme- Danca Yeminli  Tercüme- Farsça Yeminli Tercüme- İngilizce Yeminli Tercüme-Korece Yeminli Tercüme- Japonca Yeminli Tercüme gibi 102 dilde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti vermekteyiz. Tercümanlık hizmetinin yanı sıra ticari danışmanlık hizmeti, şoförlü VIP araç kiralama hizmeti, (sağlık sigortası, seyahat sigortası, dask, trafik sigortası ve kasko) sigorta hizmeti de  vermekteyiz.

 • Noter Tasdikli Çeviri
  İhale evrakları çevirisi,
  Teknik şartname çevirisi, sözleşme çevirisi,
  Akademik makale çevirisi,
 • İthalat ihracat belgeleri çevirisi,
  Yüksek lisans tezi çevirisi,
 • Diploma çevirisi,
  Doktora tezi çevirisi, Pasaport çevirisi,
  dönem ödevi çevirisi, uygunluk beyanı çevirisi,
  yetki belgesi çevirisi, vekaletname çevirisi,
  yeterlilik belgesi çevirisi, muvafakatname çevirisi,
  vize başvuru evrakları tercümesi, beyanname çevirisi,
  askerlik durum belgesi tercümesi, ticaret sicil gazetesi çevirisi,
  sınav sonuç belgesi tercümesi, imza sirküleri çevirisi,
  gümrük beyannamesi tercümesi, faaliyet belgesi çevirisi,
  adli sicil kaydı tercümesi, oda sicil sureti çevirisi,
  mahkeme kararı tercümesi, evlilik cüzdanı çevirisi,
  sağlık raporu çevirisi, ruhsatname çevirisi,
  vergi levhası çevirisi, CE belgesi çevirisi,
  TOEFL sınav sonuç belgesi çevirisi, katalog çevirisi,
  IELTS sınav sonuç belgesi tercümesi, broşür çevirisi,
  sığınma talebi başvurusu tercümesi, kitap çevirisi,
  doğum belgesi çevirisi,
  evlilik belgesi çevirisi gibi belgelerin çevirisine ihtiyaç duyduğunuz an tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek!
WhatsApp
1
Sorunuz mu Var ?
Bsi Tercümanlık Bürosu
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?