Otel Web Sitesi Çevirisi

Otel Web Sitesi Çevirisi

Otel Web Sitesi Çevirisi

Bu yazımızda otelinize yeni müşteriler nasıl çekebileceğinize dair aydınlatıcı bilgiler vereceğiz. Otel web sitesi çevirisi neden önemlidir?

Otel Web sitesi Çevirisi

Artık çok dilli bir otel web sitesine sahip olmak, küresel konaklama endüstrisi işini yürütmek için her zamankinden daha önemlidir. İlk izlenimler önemlidir. Pandemiden bu yana, daha fazla uluslararası gezgin araştırma yapmaktadır. Ayrıca işlemlerini çevrimiçi olarak yapmaktadır.

Dünya nüfusunun% 75’inin İngilizce konuşmadığını veya okumadığını biliyor muydunuz?

Bu nedenle, oteliniz kilit pazarlarınızın dilinde görünmüyorsa, değerli gelirlerinizi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Aşağıda, otel web sitesi çevirisinin işletmeniz için önemli olmasının bazı temel nedenleri bulunmaktadır.

1- Otel Markanız Yeni Pazarlara Ulaşacak !

Müşteriler doğal olarak, web sitelerini müşterilerinin ana diline çevirmek için zaman ve çaba harcayan otellere güveneceklerdir. Bu, daha fazla uluslararası ziyaretçi çekmenin yanı sıra marka bilinirliğinizi ve yeni pazarlara erişiminizi artırmanıza yardımcı olacaktır. Çevrilmiş içerik sağlayarak, potansiyel küresel müşterilerin dikkatini çekebileceksiniz. Çünkü markanızla sorunsuz bir şekilde etkileşime girebilecekler. Bu, uluslararası müşteri tabanınızı büyütecek ve dolayısıyla gelirinizi artıracaktır.

2- Doğrudan Otel Rezervasyonlarını Artırır.

Web siteniz kilit pazar dillerinize çevrilmemişse, uluslararası müşterilerin OTA’lar (Çevrimiçi Seyahat Acenteleri) gibi rakip sitelerde rezervasyon yaptırma olasılığı yüksektir. Bu OTA’lar genel rezervasyonda% 15-30 komisyon alır. Bu da geliri kaçırabileceğiniz anlamına gelir. Küresel müşteriler resmi otel web sitenizi kendi dillerinde görebiliyorlarsa, doğrudan rezervasyon yaptırma olasılıkları daha yüksektir. Çünkü bu onlara güven, gönül rahatlığı ve rezervasyon sırasında ihtiyaç duydukları güvenceyi verir.

3- Daha İyi Bir Kullanıcı Deneyimi Sağlar.

Uluslararası müşteriler, web sitenizi kendi ana dillerine çevrilmemişse bulmakta zorlanacaktır. Sitenizi bulsalar ve içeriğinizi anlamaya çalışsalar bile, deneyim çok karmaşık olacağından bir oda rezervasyonu yapma olasılıkları daha düşüktür. İyi çevrilmiş bir web sitesi, müşterilere otantik bir çevrimiçi deneyim sunarak markanızla bağlantı kurmasına yardımcı olur. Ayrıntılar önemlidir.

4- Yıl boyunca otel işletmelerini yönlendirmeye yardımcı olur.

Birçok otel düşük sezonlar yaşar, bu da boş odalara ve gelirin azalmasına neden olur. Bununla birlikte, uluslararası konuklar sezon dışında seyahat etmeye daha isteklidirler çünkü biraz tasarruf edebilirler. Havadaki değişikliklerden daha az etkilenirler. Bu da oteller için büyük bir finansal fırsat sağlıyor. Konukların anladığı bir dilde iletişim kurarsanız, web sitenize daha fazla yabancı ziyaretçi çekecek ve yıl boyunca daha fazla iş yapmanıza yardımcı olacaksınız.

Teklif Alın

Otel web sitenizi en iyi pazar dillerinize çevirmek her zaman iyi bir stratejidir. Markanızın küresel arama motorlarında daha görünür hale gelmesine yardımcı olacaktır. Ayrıca,  potansiyel uluslararası misafirler sizi daha kolay bulabilecektir. Web sitenizde daha doğrudan rezervasyonlar elde edeceksiniz. Herhangi bir (iş açısından kritik) dil tutarsızlığını önlemek için her zaman profesyonel bir tercüme bürosu hizmetlerini kullanın.

Otel çeviri hizmetlerinde uzmanlaşmış bir tercüme bürosu, teknik, web sitesi güncellemeleri ve SEO stratejisi dahil olmak üzere çok dilli bir web sitesini yönetmek için en iyi uygulamaları sağlayabilir. Yukarıdaki noktaları birleştirerek, çok dilli web siteniz aracılığıyla kolayca olumlu bir müşteri portföyü oluşturabilirsiniz.

Otel Web Sitesi Çevirisi

Web sitenizin çevirisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otel web sitesi çevirileriniz alanında ve yurtdışı pazarlama, reklam alanında uzman tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Otel web sitesi çevirisi, hedef dili kullanan ülke / ülkelere göre yerelleştirme yapılarak gerçekleştirilmektedir. Yerelleştirme yapılarak yapılan otel web sitesi çevirisi potansiyel müşterilerin otelinizi ve sunduğunuz hizmetleri daha rahat anlaması sağlamaktadır. Bu sayede, potansiyel müşteriler, potansiyel olmaktan çıkıp, daimi müşteriniz olabilir.

Bu gönderiyi paylaş

WhatsApp
1
Sorunuz mu Var ?
BSİ Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?