Çok dilli web sitesi

Web Sitesi Çevirisi

Çok dilli web sitesi

Çok dilli web sitesinin 8 avantajı

Bu günlerde, uluslararası sahnede bulunmak, tüm işletmeler için en önemli öncelik olmalıdır. Genişlemek, daha başarılı olmak isteyen şirketlerin çok dilli web sitesi oluşturmaları gerekmektedir. Bugün çok dilli bir web sitesinin 8 avantajına bir göz atıyoruz!

ELE GEÇIRILMEYI BEKLEYEN TOMURCUKLANAN BIR FIRSAT

Satın alma alışkanlıklarında radikal bir değişimle, çevrimiçi alışveriş yapanların yüzdesi hızlı bir oranda büyüyor. Çok dilli bir siteyle çevrimiçi olarak bulunarak, yeni pazarlara girebilecek ve ana dillerinde yeni müşteriler çekebileceksiniz. Sonuç: artan ciro.

Uygun maliyetli bir pazarlama aracı

İnternet kullanıcılarına dil seçeneği sunulduğunda her 10 kişiden 9’u kendi dilindeki bir siteyi ziyaret etmeyi tercih ediyor. Çok dilli bir web sitesi, bugün mevcut olan en uygun maliyetli pazarlama aracıdır. Ürünlerinizi ya dda hizmetlerinizi uluslararası bir kitleye önermenizi sağlar.

Çok dilli web sitesi
Çok dilli web sitesi

Güvenilirlik oluşturun

Rakibinizin tüm büyük dillerde bir web sitesi varsa ve sizinki yalnızca İngilizce ise, hangi web sitesi daha güvenilir olacaktır? Web sitenizi hedef kitleniz için açık ve anlaşılır bir şekilde birkaç dile çevirerek, güvenilir bir uluslararası oyuncu olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Satışları artırın

Web sitenize yeni diller eklemek, kesin bir katma değeri temsil eder. İngilizce, Rusça, İspanyolca, Almanca, Çince veya başka bir dil seçtiğiniz de satışlarınız artacaktır. Satışlardaki artış, daha sağlıklı bir ciro demektir!

Müşteri odaklı

Çok dilli web siteleri, müşterilerinizin ilgi alanlarını göz önünde bulundurduğunuzu gösterir. Bir internet kullanıcısı, başka bir dil yerine  kendi ana dilinde çevrimiçi satın alma eğiliminde olduğu bilinmektedir. Bugün, her zamankinden daha fazla, onlara hitap ederseniz, müşterilerin sizinle iş yapma olasılıkları daha yüksektir.

Daha fazla görünürlük

Web sitenizi birkaç dile çevirerek, kendinizi dünyaya açarsınız. Daha geniş bir hedef pazar ve daha fazla ülke ile iletişim kurarsınız. Bu, uluslararası tanınırlık kazanırken zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Bir adım önde

Profesyonelce çevrilen çok dilli bir web sitesine sahip firmalar rakiplerinden kolayca sıyrılmaktadır. Bugün bile, birden fazla dilde olan pek çok web sitesi yok. Kendinize rakiplerinize göre belirgin bir avantaj sağlayın. Sitenizi birkaç dilde sergileyerek çevrimiçi iş çıtasını yepyeni bir seviyeye yükseltin.

Ankara Yeminli Çeviri | Ankara Yeminli Tercüme

Bu gönderiyi paylaş

WhatsApp
1
Sorunuz mu Var ?
BSİ Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?